Milí naši rodiče :) chtěly bychom vám s Hankou moc poděkovat. Za prvé za pěkné dárečky a květiny, které jsme od vás dostaly. A za druhé za perfektní spolupráci po celý rok! Pěkně si odpočiňte, vysluňte se a děti si pořádně užijte.

4. září se na vás všechny budeme opět moc těšit!!

Eliška a Hanka

 

Milí rodiče,

jak již víte, dne 23.5. proběhne v naší školce akce "Školka má narozeniny". Každá třída vystoupí s nějakým tematickým programem. Naše Veverky se vrátí v čase do 90. let 20. století a ......těšte se :) Potřebovali bychom jen vaší spolupráci z hlediska oblečení dětí:

HOLKY: dlouhé bílé legínky (punčocháčky, spíše ne silonky), Adrianka a Nelinka prosíme legínky (punčocháčky) růžové, na nohy nějaké balerínky popř. tenisky, (trička budou mít holky všechny stejné - zajistíme). Důležité!!! Sežeňte holkám nádobku (nejlépe prázdnou) od deodorantu, laku na vlasy.... Budou potřebovat jako mikrofon :)

KLUCI: světlou barevnou mikinu na rozepínání s kapucí, široké, tmavé (černé či tmavě modré) kraťasy - nejlépe po starším bráchovi :). Sluneční brýle a na nohy tenisky. Bílá trička zajistíme.

Poprosili bychom vás donést "mikrofony" pro holky a mikiny pro kluky co nejdříve - potřebujeme již k nacvičování. Ostatní oblečení poprosíme donést do 16.května

Děkujeme za spolupráci p.uč. Hanka a Eliška

 

Do čtvrtka 6.4.2017 dejte dětem do školky jednu velkou PET lahev (může být i barevná) zasadíme si do ní osení.                                                                                        Děkujeme EaH

 

Milí rodiče. Máme pro vás upozornění, že se v naší školce objevily neštovice...

Milí rodiče, od pondělí 7.11. do st 9.11. (včetně) doneste prosím Vašemu dítku kulatou krabičku od taveného sýra. Vyrobíme si martinské lucerničky.

Děkujeme EaH

 

Děkujeme tatínkovi od Marušky Nováčkové za obrovskou zlou dýni :) Můžete si jí prohlédnout při vstupu do školky :)

   

Milí rodiče,

 

v sekci Fotogalerie (na hlavním panelu vlevo) můžete najít fotky i vašich dětí z bubnovaní s paní Sádlíkovou.

Pěkný den

EaH

Děkujeme všem rodičům za přinesení různých druhů ovoce a zeleniny. V prvním týdnu tohoto tématu tak děti měly možnost seznámit se nejen s tradičním  (jablko, hruška, švestka) ale i s exotickým ovocem (granátové jablko, nektarinka, broskev). Velmi jim zachutnal i sušený banán, sušené brusinky či rozinky :)
Vice viz fotogalerie Veverek

 

Těšíme se na příští týden (10.10. - 14.10) kdy budeme ochutnávat zeleninu

 

EaH

 

Ve "Fotogalerii" už máte k nahlédnutí první fotky Vašich Veverek :)

 

Milí rodiče,

velmi děkujeme za hojnou účast na naší třídní schůzce. Pokud si budete chtít informace osvěžit, budou k nahlédnutí v šatně u "zapisovacích sešitů". V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit :)

EaH