Vážení rodiče, přejeme vám příjemný rok 2018. Ať se nese v duchu radosti, pohody a zdraví.

Děkujeme za hojnou účast na vánočních dílničkách. Doufáme, že jsme vás alespoň trošku vánočně naladili :)

Milí rodiče, pokud máte možnost donést nám do školky "šmíráky" (popsané papíry z jedné strany) budeme moc rádi. Děkujeme 

Dne 8.11.2017 půjdeme s Veverkami do Šaškárny  (www.saskarna.cz). Svačinka bude již ve čtvrt na 9. Po půl 9 odcházíme ze školky. V 9. hod již budeme očekáváni v Šaškárně.  S sebou: podepsaný batůžek s podepsaným pitím!!  Na sebe: legíny či tenké tepláčky(přes ně oblečeme teplé kalhoty na ven) a tričko.

Vybírat budeme 70kč/ dítě (prosíme do úterý 7.11.2017 odevzdat pí. učitelkám na Veverkách )

Moc se těšíme p.uč. Hanka, Eliška a p.as. Liduška                                      

 

Blíží se konec října a my bychom si rádi třídu ozdobili vydlabanými dýněmi. Proto vyhlašujeme Veverkovskou VÝSTAVU DÝŇÁKŮ                                                                    Do středy 1.11. nám do třídy můžete nosit vydlabané dýně - Dýňáky. My si je pak s dětmi pořádně prohlédneme a vyhlásíme společně tu nejpodařenější :)                                                                                                                            DĚKUJEME  a móóóc se těšíme!!

 

Milí rodiče. Pokud byste náhodou měli cestu do IKEA a chtěli dětem udělat radost tak, můžete koupit zažehlovací korálky :)                                                                      Moc děkujeme!!

Milí rodiče, všem vám moc, moc DĚKUJEME!! za spoustu doneseného ovoce a zeleniny. Máme tak možnost si s dětmi vše osahat, prohlédnout, očuchat :) ochutnat a dokonce i upéci či uvařit :)

V kategorii "Fotogalerie" již jsou první fotky Vašich Veverek!!! :)

Milí rodiče,

vítáme vás všechny v novém školním roce 2017/2018 a těšíme se na naší vzájemnou spolupráci :)

p.uč. Hanka a Eliška